KONST / Litografier / Litografi 10884054
nr 1088 4054
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Gillöga, dedikerad och signerad, motivet: 34x53
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:34:01
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson